Góra Śląska - Odpowiedzą za kradzież automatów oraz narządzi budowlanych
27.05.2017
 
W galerii:

GÓRA   Odpowiedzą za kradzież automatów oraz narządzi budowlanych
2016.02.25 goraslaska.net.pl

Policjanci z górowskiej komendy, na podstawie zgromadzonych materiałów udowodnili dwóm mieszkańcom gminy Góra liczne kradzieże z włamaniem. Łączna kwota strat to ponad 25 tysięcy złotych. Za czyny, o które są podejrzani odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Górze w toku wykonanych czynności zatrzymali podejrzanych o włamania do pomieszczeń gospodarczych oraz sklepu na terenie powiatu górowskiego. Zdarzenia miały miejsce w styczniu i lutym br.
Zatrzymani to dwaj mężczyźni w wieku 17 i 23 lat. Obaj są mieszkańcami gminy Góra. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie i usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa. 23-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego, oraz sklepu na terenie powiatu górowskiego. Jego łupem padły worki ze zbożem, opryskiwacze, a także dwa automaty do gier. Łączna suma strat to ponad 16 tysięcy złotych. 17-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego na terenie gminy Góra. Zabrał w celu przywłaszczenia dmuchawę spalinową, przewody elektryczne, klucze imbusowe, wiertła, opalarkę, świder glebowy, szlifierkę, wyrzynarkę oraz piłę do cięcia betonu, na kwotę ponad 9 tysięcy złotych.wyrzynarkę oraz piłę do cięcia betonu, na kwotę ponad 9 tysięcy złotych.
Łączna suma poniesionych w wyniku tych czynów strat to ponad 25 tysięcy złotych. Część przedmiotów w wyniku czynności odzyskano.
Za powyższe czyny obu sprawcom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Komentarze:


Podziel się opinią na temat wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
 • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
 • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
 • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 • Twoje IP to: 54.198.28.190 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.

 • Prognoza pogody Góra
  Widget Pogodowy
  YoWindow.com Forecast by yr.no


  wyniki


  wyniki


  Więcej sond

      Reklama    

  stat4u