Góra Śląska - VII Bieg z Policją
27.05.2017
 
W galerii:

GÓRA   VII Bieg z Policją
2016.08.25 goraslaska.net.pl

Już po raz siódmy policjanci z całej Polski staną do rywalizacji w biegu na dystansie 10 km. Mistrzostwa Polski Policjantów rozegrane zostaną w ramach Biegu z Policją 27 sierpnia 2016r. w Górze. Impreza została objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Komendanta Głównego Policji, a także wpisana do kalendarza centralnych imprez sportowych Policji.

VII Bieg z Policją rozpocznie się w Górze o godzinie 16:00. Jak w roku ubiegłym, trasa biegu jest taka sama i posiada ważny atest PZLA. Przypominamy, że start wyznaczony został na ul. Mickiewicza w pobliżu stadionu. Zaplecze socjalne znajduje się w hali sportowej Arkadia, obok której można pozostawić pojazdy. Trasa ma 4 pętle, jest płaska, z nawierzchnią asfaltową poza 400-metrową bieżnią, którą biegacze pokonują na każdej z pętli. Start i meta położone są na tej samej wysokości n.p.m.


W kategorii open przewidziano nagrody pieniężne, natomiast zwycięzcy Mistrzostw Polski Policjantów otrzymają nagrody rzeczowe. W skład pakietu startowego wchodzi:

• numer startowy
• talon na posiłek regeneracyjny
• napój izotoniczny
• koszulka techniczna

• bezpłatne grawerowanie wklejki do medalu z czasem biegu wykonane na miejscu

a także talon na bezpłatny wstęp ma basen w dniu zawodów.Każdy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy, specjalnie odlewany na tą okazję medal. Wzorem lat ubiegłych medal zawiera pole na wklejenie grawerowanego czasu zawodnika.W związku z tym wydarzeniem od godziny 14.00 na trasie biegu rozpocznie się umieszczanie oznakowania i barier, co spowoduje utrudnienia w ruchu. Całkowite zamknięcie trasy planowane jest na godzinę 15.30.

Trasa biegu będzie przebiegać ulicami: Mickiewicza, Kościuszki, Piłsudskiego, Pl. Chrobrego, Żeromskiego, Hirszfelda, Sportowa oraz część ul. A. Polskiej.

KPP GÓRA

Zakończenie biegu oraz otwarcie ruchu na trasie planowane jest około godziny 17.30.
Komentarze:


Podziel się opinią na temat wydarzenia

nick
komentarz
Przepisz słownie cyfrę 8
Napisz komentarz
 • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
 • Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
 • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 • Twoje IP to: 54.198.28.190 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.

 • Prognoza pogody Góra
  Widget Pogodowy
  YoWindow.com Forecast by yr.no


  wyniki


  wyniki


  Więcej sond

      Reklama    

  stat4u